Ти дуже світла людина:)Ставлю акцент на свою сімью,вона у мене найдорожче,що в мене є,і мені було приємно,що ти приділила всім увагу(не побоялася працювати з великою кількостью людей)Дякую,що подарувала всім змогу відчути себе "зірками":)Наші мами,ще довго говорили про студію,і про фотографа,вони були вражені:)Фото вийшли чудові,з тобою легко і вільно себе почуваєш:)Сонечко наше(я думаю, всі твої клієнти, зі мною будуть солідарні,за те,що ти"сонечко"наше)хочу побажати тобі благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях!

Наташенька, ми дуже тобі вдячні за фото і книгу! Ти просто суперовський фотограф, ти професіонал! Я навіть не могла уявити, що фотокнига буде такою шикарною! А на фотографії я не можу надивитися, такі моменти, погляди, посмішки))))) З тобою дуже весело і просто працювати, ти приємна людинка! Буду всім рекомендувати тебе! І надіюсь, що це наша не остання фотосесія з тобою!!! Цілуємо ))))

Наташа, дякуємо тобі дуже за чудесну весільну фотосесію!! Ти надзвичайно світла та позитивна людина, і до того ж, професіонал у своїй справі! З першої хвилини фотосесії з тобою було легко та приємно працювати! Бажаємо тобі яскравих моментів кожного дня, творчого натхнення та оригінальних ідей! Тепер радимо тебе всім своїм друзям!